PostHeaderIcon Galeria


XIII Memoriał im. Jana Kruza w Halowej Piłce Nożnej Klubów Abstynenckich
W niedzielę 29.11 w Hali Relax odbył się XIII Memoriał im. Jana Kruza w Halowej Piłce Nożnej Klubów Abstynenckich. W tegorocznej edycji uczestniczyło sześć drużyn:
"ABSTYNENCI" Gorzkowice,
"AZYL" Tomaszów Mazowiecki,
"OPOKA" Opoczno,
"PRZYJACIEL" Bełchatów,
"PAŁACYK I” i "PAŁACYK II” Piotrków Trybunalski.
Rozegrano 15 meczów po 15 minut (każdy z każdym).
     
Konferencja dla pedagogów i instytucji
20 października 2015 r. w sali MOK w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się konferencji na temat:

"Zagrożenia od substancji psychoaktywnych i zachowań kompulsywnych wśród dzieci i młodzieży"

Konferencja skierowana była do pedagogów, pracowników instytucji i organizacji zajmujących się szeroko rozumianym problemem uzależnień wśród dzieci i młodzieży.
     
Wycieczka do Warszawy
W środę 09 września laureaci konkursu fotograficzno – literackiego „Podziel się z nami swoimi wakacjami” wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Sejmu. Dzieciaki mogły zasiąść w loży dla gości i wysłuchać obrad sejmowych. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka Panem Markiem Michalakiem. Rzecznik rozmawiał z dziećmi o ich prawach, a także o swojej pracy. Młodzież zadawała wiele pytań, m.in. o zadania, jakie stoją przed Rzecznikiem, jak wygląda jego dzień pracy oraz o podejmowane interwencje. Z wizyty u Rzecznika uczestnicy udali się na małe co nieco do restauracji McDonalds. Punktem kulminacyjnym było zwiedzanie Stadionu Narodowego. Była to nie lada gratka nie tylko dla chłopców ale i dziewczęta zwiedzały stadion z wypiekami na twarzy.
     
Konkurs multimedialny „Współczesne uzależnienia młodzieży, ich wpływ na zachowanie i sposoby radzenia sobie z nimi”
Temat konkursu wiąże się z zagrożeniami jakie niesie za sobą współczesny świat. Konkurs ma na celu uświadomienie młodemu człowiekowi konsekwencji wynikających z uzależnienia oraz wzbudzić zainteresowanie poszukiwaniami metod w celu uzyskania pomocy.
     

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »» »»»


[Admin] :: Logowanie do Galerii

Wojewódzki System Informacji dla osób z problemem alkoholowym jest własnością
Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego.